Dlaczego warto?

Czas i pieniądz Pieniądze i czas zawsze mają znaczenie. Wyobraź sobie, że przez kilka godzin dziennie, przez wiele dni i tygodni będziesz robić rzeczy, które nie są Twoją specjalnością: będziesz odwiedzać sklepy budowlane i wnętrzarskie, przeglądać dziesiątki katalogów, stron internetowych, magazynów, planować przestrzeń, dobierać kolory, konsultować swoje pomysły z fachowcami a później tłumaczyć to budowlańcom. Pomnóż ten czas razy Twoja stawka godzinowa i w ten sposób otrzymasz wynik ile wart jest dla Ciebie projekt. Teraz możesz porównać wynik z moją ofertą :).
Komfort We wnętrzach spędzamy bardzo dużo czasu. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby wszystko było w nich na właściwym miejscu? Zastanów się czy będziesz w stanie zaplanować gniazdka tam gdzie są potrzebne, włączniki światła tam gdzie jest najwygodniej, zmienić ściankę, aby zyskać więcej przestrzeni, zaaranżować pokój dziecka tak, aby chciało spędzać tam czas.
Piękno Przestrzeń można zaaranżować na wiele sposobów. Może być domem, w którym każdy będzie się czuł jak u siebie, może być nowoczesne i inspirować do działania, może być strefą odpoczynku po dniu pracy albo ulubionym miejscem spotkań towarzyskich. Twoje wnętrze może mieć taki charakter jak chcesz, a ja pomogę ten efekt osiągnąć.