O mnie

izabela
Kilka słów o mnie
Izabela Widomska Wnętrza – to autorska pracownia wnętrz, istniejąca od kilkunastu lat. Każda kolejna przestrzeń jest dla mnie wyzwaniem i tworzę ją z osobistym zaangażowaniem.
Ukończyłam Wydział Architektury na Politechnice Krakowskiej. Od początku swojej pracy zawodowej mam do czynienia z różnorodnymi projektami wnętrz. Doświadczenie zdobywałam współpracując z pracowniami takimi jak: PCKO Architects London, HOK International, Ikea, JMN Architekci czy Fusion Design. Z każdej z tych firm wyniosłam inne doświadczenia pracując przy ciekawych projektach. Nieustannie rozwijam się w projektowaniu i współpracy z zadowolonym klientem.
Swoim doświadczeniem dzielę się poprzez udział w targach i prelekcjach (współpraca z Akademią Dobrze Mieszkaj) oraz publikując artykuły eksperckie w branżowych wydawnictwach i portalach (m. in. Cztery Kąty, Villa, Wnętrza Publiczne, myhome.pl). Więcej szczegółów można znaleźć w zakładce media.
Jeśli chcesz się upewnić, że warto ze mną współpracować zapraszam do przeczytania wybranych referencji moich zadowolonych inwestorów - referencje.
Zapraszam!
Izabela Widomska podpis-BW

Ostatnie realizacje