Referencje

Od dłuższego czasu dojrzewała we mnie myśl o zmianie wystroju łazienki i aneksu kuchennego, ale kompletnie nie miałem pojęcia jak się za to zabrać. Przyjaciółka poleciła mi Panią Izabelę i nie żałuję - zaproponowane rozwiązania są po pierwsze fajne wizualnie, po drugie funkcjonalne. Mały aneks kuchenny został zaprojektowany bardzo praktycznie - w końcu jest nadzieja, że zmieszczę się ze wszystkim w szafkach, a jednocześnie pojawi się miejsce do przygotowywania posiłków. Kolorystyka fajna, jak dla mnie - odważna, ale Pani Izabela zadbała o to, żeby część kuchenna nie gryzła się z resztą pomieszczenia, której nie dałem ruszyć 🙂 Projekt łazienki jasny, prosty, ale jednocześnie z fajnym "pazurem" kolorystycznym. To co najbardziej cenię w tej współpracy to to, że zostałem wysłuchany, bo projekt uwzględnił moje potrzeby. Polecam z czystym sumieniem!
Grzegorz Jezierski,
Muszę przyznać, że sama bym nie wpadła na takie pomysły i na początku byłam nimi zaskoczona, ale zaufałam Izie i to był strzał w dziesiątkę. Wiele elementów z osobna jest oryginalnych, ale wszystkie razem tworzą spójną całość.
Iwona Kamińska,
Pani Izabela zaprojektowała dla mnie przestrzeń mieszkalną – kuchnia, 3 pokoje oraz hall, z uwzględnieniem mojego stylu życia i upodobań. Uważnie słuchała wszystkich moich sugestii i doskonale przelała je na aranżację mieszkania. Pani Izabela była otwarta na moje pomysły, jednocześnie przedstawiała wiele swoich ciekawych propozycji. Po prostu potrafiła dopasować projekt pod indywidualne preferencje klienta, co jest przecież najważniejsze. Pani Izabela sprawdziła się na każdym etapie naszej współpracy. Zaproponowała rozwiązania wykończeniowe czy techniczne, zasugerowała producentów i dostawców a wszystko to było na wysokim poziomie. Znalazła również czas aby ze mną pojechać do stolarza czy tapicera i pomóc w doborze odpowiedniego kształtu, wzoru czy koloru mebli, co ułatwiło mi podjąć decyzje. Z przyjemnością polecam Panią architekt Izabelę Widomską wszystkim, którzy oczekują nietuzinkowych i oryginalnych projektów! Zobacz projekt
Faustyna Łopacz,
Dostępne (na stronie) aranżacje, które Pani opracowała wyróżniają się ciepłem. Te wnętrza nie są anonimowe i nie wionie z nich chłodem. Są ponadczasowe bo nie przenika z nich moda ale prostota i funkcjonalność.
Pani Marzena,