Przejdź do treści

Projekt wnętrza - Dom inspirowany stylem Hampton

Projekt parterowego domu za miastem architekt wnętrz Warszawa Izabela Widomska zrealizowała już w 2019 roku, jednak wykończenie domu zakończyło się dwa lata później.

Ten parterowy dom o powierzchni 180m2 dzieli się na dwie strefy funkcjonalne.

Cześć dzienna z przedsionkiem i hallem przechodzi dalej w przestronną strefę dzienną, gdzie kuchnia łączy się z salonem, a oddzielająca je częściowo ściana stanowi jednocześnie biblioteczkę.

Właściciele domu – młoda rodzina z dziećmi – wymarzyli sobie dużą, rodzinną kuchnię z wyspą.

Architektka wnętrz zaproponowała mocny, ciemno turkusowy kolor wyspy, który stanowi świetny akcent kolorystyczny. Całość mebli kuchennych zaprojektowana została w ciepłej szarości.

Kolor turkusowy pojawia się dodatkowo nad szafkami kuchennymi i są to ręcznie wykonane kafelki z glazurowaną, błyszczącą powierzchnią.

Projektantka wnętrz zaakcentowała również wspomnianą wyżej ścianę w kuchni, poprzez wykończenie jej przepiękną tapetą z motywem drzewek pomarańczowych.

Salon zaaranżowany został jako dwie strefy funkcjonalne. Jedna to komfortowa jadalnia z dużym stołem, która łączy się z kuchnią wizualnie. Dalej architekt wnętrz Warszawa przewidziała przytulną część wypoczynkową, z dwiema kanapami wykończonymi welwetową tapicerką koloru ciemnoniebieskiego.

Stolik kawowy, konsole za kanapami, komoda z lustrem i ściana biblioteczna współtworzą komfortowy salon. Przechodząc do hallu spotkamy również kominek wykończony naturalna płytką ceglaną.

Wnętrze jest pełne światła, rozłożyste i wygodne.

Projekt wnętrz Warszawa części dziennej zachwycił inwestorów wygodą i funkcjonalnością, a także stylem który wpisał się w ich wymarzony – nowoczesny z elementami stylu hampton i klasycznego.

Wnętrze jest bardzo domowe, ciepłe, funkcjonalne, pozwala na swobodne poruszanie się i funkcjonowanie całej rodziny z różnymi aktywnościami we wspólnej, ulubionej przez nich przestrzeni.

Metraż:
Lokalizacja:
Zdjęcia:

180m2
Ostrołęka
Wizualizacje