Przejdź do treści

Projekt wnętrza - Wygodny segment w stylu skandynawskim

W tym niewielkim segmencie moim zadaniem jako architekta wnętrz było zaprojektowanie części dziennej i dwóch łazienek. Kluczowym dla klientów był styl skandynawski.

W części dziennej, która ma powierzchnie ok 40m2, zaprojektowałam wolnostojący kominek, który zajmuje niewiele miejsca, a dodaje niesamowitej atmosfery we wnętrzu. Ciekawe rozwiązania architekta wnętrz Warszawa, które spodobały się moim klientom to również podświetlane stopnie schodów, loftowe oświetlenie oraz kraciaste rolety, które wywołały wielką aprobatę w tym projekcie.

Część dzienna tej aranżacji wnętrz Warszawa i okolice zaplanowana jest bardzo racjonalnie i każdy element ma swoje przemyślane miejsce.

Na dole znajduje się również malutka łazienka,  w której projekcie przewidziałam również prysznic. Miejsce nie bardzo na to pozwalało, jednak dzięki wykonaniu kabiny prysznicowej na wymiar, jest to możliwe.

Górna, duża łazienka zaplanowana jest przez projektanta wnętrz Warszawa z wanną, prysznicem, oraz miejscem na pralkę i suszarkę. Aranżacja łazienki wykonana została w jasnym gresie z dodatkiem płytek drewnopodobnych.

Metraż:
Lokalizacja:
Zdjęcia:

85m2
Warszawa Wawer
Wizualizacje